داری به چی فکر می کنی؟

اگه تا الان فقط نشستی و فکر کردی به کسب درآمد حالا وقتشه که شروع کنی و همه فکراتو عملی کنی

چه کاری باید انجام بدی؟

با انتشار مطالب آموزشی در قلب وردپرس , برای هر هزار بازدید از مطلبی که منتشر کردی تا ۱۰ هزار تومان کسب درآمد کن!

قوانین و شرایط نویسندگی در قلب وردپرس

با توجه به نیاز امروزه بسیاری از کاربران به مرجع آموزشی کامل برای یادگیری بهتر و سریعتر وردپرس , ما هم به راه اندازی سایت قلب وردپرس برای ارائه خدمات آموزشی و فروش فایل های مورد نیاز کاربران بصورت کاملا تخصصی اقدام کرده ایم.

با وجود اینکه بسیاری از کاربران در سطح شبکه های اجتماعی و یا سطح اینترنت دانش کافی برای تولید محتوا را دارند و از جهت دیگر برای بهبود سایت قلب وردپرس و گردآوری یک مرجع کامل حرفه ای ما اقدام به راه اندازی بخش نویسندگی سایت  اقدام کردیم.

بنابر این شما کاربر گرامی که حداقل دانشی از تولید محتوای بهینه و سالم را دارید میتوانید در این مسیر یاری گر ما باشید و در کنار آن نیز از کسب درآمد بهره مند شوید.

شرایط و قوانینی که در این مسیر برای شما مشخص شده اند در ادامه به همراه سوالات متداول شما درج خواهند شد.

لطفا قبل از صرف زمان و مطالعه این شرایط و قوانین که میتواند بیش از ۵ دقیقه وقت با ارزش شما را بگیرد اول با خودتان کنار بیایید که آیا تمایل به فعالیت در این زمینه را دارید یا خیر؟ و بعد به منظور خواندن قوانین و شرایط وضع شده اقدام کنید!

پیشاپیش برای شما موفقیت روز افزون را از خدا خواستاریم ( تیم مدیریتی قلب وردرپرس )

شرایط همکاری

همانطور که پیش از این در بخش های قبلی خدمت شما کاربر گرامی نوشته شد, درصورتی که تمایل به همکاری در زمینه نویسندگی و کسب درآمد از سایت قلب وردپرس را دارید , رعایت قوانین و مقررات زیر و همچنین پایبند بودن به این نکات از الزامات همکاری با ما میباشد.

همچنین بسیاری پیشنهاد ویژه نیز به شما کاربران گرامی داده خواهد شد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .

شما را به مطالعه این قوانین و مقررات و پیشنهادات دعوت میکنیم :

۱ – نویسنده محترم میبایست کلیه نکات مربوط به تولید محتوا را رعایت کند , مانند : استفاده از تصویر در بین محتوای نوشته و تنظیم نام جایگزین برای تصویر

۲ – انتخاب تصویر شاخص مناسب با محتوای ارسالی جزو الزامات میباشد و تصویر شاخص بارگذاری شده میبایست حتما به اندازه های : عرض ۳۰۲ و طول ۲۵۵ پیکسل باشد.

۳ – محتوای ارسالی شما میبایست بدون هیچگونه تبلیغی در رابطه باسایت های دیگر باشد.

۴ – در بین محتوای ارسالی میبایست حتما حداقل ۲ بار از کلمه کلیدی مرتبط به عنوان مطلب استفاده شود.

۵ – برچسب گذاری های مطالب بصورت منظم باشند و حداقل ۵ برچسب برای هر نوشته قرار داده شود.

۶ – درصورتی که نوشته ها از سایت های دیگر کپی شده باشند میبایست حداقل چند خط از آن را بصورت کاملا شخصی ویرایش شود . در غیر این صورت نوشته شما منتشر نخواهد شد و نمره منفی در پنل کاربری شما اعمال خواهد شد.

۷ – نوشته های شما پس از بررسی تیم مدیریتی حداکثر تا ۶۰ دقیقه پس از ثبت مطلب در صورتی که هیچ گونه مشکلی در نوشته شما وجود نداشته باشد تایید و منتشر خواد شد.

۸ – از اضافه کردن بازدید های فیک اکیدا خودداری نمایید , در صورت مشاهده حساب شما بلاک خواهد شد و هیچ وجهی پرداخت نمیشود. ( بازدید های هر مطلب حساس به ربات ها , درخواست های تکراری و مکرر , توسط چند فیلتر بررسی میشوند )

۹ – درصورت تبلیغ سایت در شبکه های اجتماعی و بالارفتن تعداد مشاهده مطلب شما ( مشاهده مفید ) نرخ درآمد شما افزایش خواهد یافت.

۱۰ – بازدید های صورت گرفته از مطلب شما بصورت هوشمند طبق فرمول های محاسباتی اختصاصی براورد میشوند بنابر این مدت زمان ماندن کاربر در صفحه نوشته شما برای خواندن مطلب بسیار مهم بوده و در کسب درآمد شما تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

۱۱ – استفاده حداقل ۲ بار از عنوان سایت ( قلب وردپرس ) در بین محتوای نوشته الزامی بوده و حتما عنوان سایت را به آدرس سایت با پورتکل https لینک نمایید.

۱۲ – نوشتن حداقل ۳ خط از خلاصه مطلب حین ارسال نوشته الزامی بوده و در صورت عدم نوشتن خلاصه مطلب به اندازه کافی پست ارسالی شما با صریبی محاسبه خواهد شد که ۵۰ درصد کاهش حالت عادی ضریب شما را خواهد داشت.

 

شرایط مالی :

 

۱ – ضریب درآمد شما با توجه به فعالیت شما در انتشار نوشته بصورت خودکار افزایش خواهد یافت.

۲ – حداقل ضریب درآمد برای کاربر تازه عضو شده ۳۰۰ تومان بوده و تا سقف ۱۰ هزار تومان قابل افزایش می باشد.

۳ – در پنل کاربری شما بخشی به عنوان سطح نویسنده قرار دارد که هرچه این سطح بالاتر رود امتیاز های بیشتری دریافت خواهید کرد.

۴ – برای بالا رفتن سطح کاربری خود تعداد نوشته های مفید خود را افزایش دهید تا به این ترتیب علی رغم بالا رفتن رتبه شما سیستم بصورت کاملا خودکار ضریب شما را افزایش خواهد داد.

۵ – تسویه حساب در هر ماه ۲ بار میباشد.

۶ – حداقل موجودی حساب کاربری برای تسویه حساب ۵۰ هزار تومان میباشد.

۷ – وجه قابل انتقال در پنل کاربری شما فقط به شماره حساب ثبت شده و احراز شده در پنل کاربری شما واریز خواهد شد.

۸ – تکمیل پروفایل کاربری و بارگذاری مدارک هویتی برای احراز هویت کاملا ضروری بوده و در صورت عدم ارسال تصویر کارت شناسایی و عدم مطابقت اطلاعات درج شده با نام صاحب حساب , کاربری شما مسدود خواهد شد.

۹ – شرایط کسب درآمد از قلب وردپرس به این معنی است که حداقل باید ۵ نوشته منتشر شده داشته باشید تا سیستم بصورت خودکار پنل شما را برای کسب درآمد فعال نماید, ( بازدید هایی که قبل از اعمال سیستم کسب درآمد بر روی پنل شما وجود دارند در فرمول محاسباتی درآمد لحاظ خواهند شد )

۱۰ – با معرفی سایت به سایر دوستان خود و ثبت نام آنها با کدشناسایی شما به ازای هر شخص فعال ۱۵۰ تومان به ضریب شما اضافه خواهد شد.   ( این مورد شامل ضریب نهایی که مبلغ ۱۰ هزار تومان می باشد نخواهد شد )

نکته مهم

در صورت انتشار مطلب دارای ویدیوی اختصاصی که با نام قلب وردپرس ضبط کرده باشید , ضریب شما بصورت تساعدی محاسبه خواهد شد.